Araç İçi Kameralar ile Kendi Aracınızın Güvenliğini Sağlayın

30.9.2015 16:52:00

Bir çoğumuz araçları ile yollarda seyir halindryiz, kimimiz ekmek pasrası için direksiyon başındadır akşama kadar, kimimiz işimize gideriz, yada tatile veya gezmeye. Hiç düşündünüzmü aracınız ile seyir halindeyken birisi aracınızın önüne düştü veya atladı!
Hiç suçunuz yok iken birden böyle birşey başınıza geldi ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Etrafta mobese kamerası yok, görgü tanığı yok, olsada şahitliğe razı değillerdir. Kime derdinizi anlatacaksınız ben düz yolda giderken önüme atladı deseniz kolayca işin içinden çıkacağınıza sizde ihtimal vermezsiniz. Bu durumda aracınızda araç kamerası olsaydı işler daha kolay olurdu. Görgü şahiti veya mobese kamerasını beklemeden görüntüyü açıp kim suçlu kim haklı gün yüzüne çıkardı.

Devamlı yollarda olan araçlar için olmazsa olmazdır araç kamerası. Yazımızda bahsettiğimiz bir olay başımıza gelmeden kendi araçlarımızın güvenliğini bu tarz araç içi kamera sistemleri ile sağlamalıyız. Sizde aracınıza en uygun araç kamerası taktırarak bunun gibi olayların önüne geçerek kendinizi garanti altınıza alabilirsiniz