Araç İçi Kamera Sistemleri ile Her Yerde Güvendesiniz

26.11.2015 17:00:00

Araç İçi Kamera Sistemleri ile Her Yerde Güvendesiniz

Araç içi kullanıma yönelik geliştirilen kamera sistemleri, araç içerisinde dikiz aynası, ön alan, arka alan dahil olmak üzere aracın çeşitli kısımları için özel üretilmiştir. Sahip oldukları teknik özellikler ve kayıt özelliklerinin düzeylerine göre, araç içi kamera sistemleri fiyatları farklılık göstermektedir.

Pek çok araç kullanıcısı için bu kamera sistemlerinde dikkat edilen en önemli özelliklerden birisi kayıt özelliğinin hangi kalitede olduğu ile alakalıdır. Dolayısıyla, araç içi kamera sisteminden istenilen yüksek görüntü kaydı performansın alınabilmesi için satın alınacak kamera modelinin çözünürlüğü göz önünde bulundurulmalıdır. Ek olarak araç içi kamera sistemlerinin pek çoğunda aynı zamanda ses kaydetme özelliğinin de bulunduğunu bilmek gerekir.

Bu kameralar daha çok sahip oldukları yaklaşık 2 inch civarı ekran boyutları ile kameranın sunduğu özellikleri görüntülemenizi ve kontrol etmenizi sağlar. Bu ekran aynı zamanda gerçekleştirilen kayıtların süresini, tarihini, kayıt edildiği ara birimi, boyutu ve çözünürlüğü gibi detayları da görüntüleyebilmektedir. Bu sayede kullanıcı yapmış olduğu kayıtlar hakkında detaylı bilgileri edinebilmektedir.

Kamerayı araç içerisinde yerleştireceğiniz alanı doğru seçmelisiniz. Olabildiğince geniş açıyı görmesini sağlamalı ve odak noktasına sabitlemelisiniz. Böylece ihtiyaç duyulan alanı kapsayan bir görüntü ve ses kaydını araç kamerası ile başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni araç içi kamera sistemi modelleri oldukça uygun fiyatlar ile yüksek kayıt performansını sunmaktadır. Sahip oldukları güçlü batarya özellikleri, uzun süreli şarja ihtiyaç duymadan kayıt yapabilmelerini sağlamaktadır.

 


araç içi kamera